Contact en route

Contactinformatie

Predikant

ds. G. Huisman
predikant@cgkwinschoten.nl

Scriba

Jaap Brouwer
scriba@cgkwinschoten.nl
0597-424443

Preekvoorziening

Roelie Wubs
preekvoorziening@cgkwinschoten.nl
0597-850284

Koster

Harm Joosten
koster@cgkwinschoten.nl
0597-562341

Diaconie

Peter Schuur
diaconie@cgkwinschoten.nl
0597-435336

Coördinator Alpha cursus

Bert Moorlag
alphacursus@cgkwinschoten.nl
0597-591023

Coördinator Youth Alpha

Tjaard Pijning
youthalpha@cgkwinschoten.nl
0597-552460

Redactie Infoblad

Alber & Marlies Kruize
infoblad@cgkwinschoten.nl
0597-850289

Redactie Contact

Wiebe de Boer
contactblad@cgkwinstoten.nl

Beamerteam

Albert Kruize
beamerteam@cgkwinschoten.nl

Geluidsteam

Matthijs Mulder
geluidsteam@cgkwinschoten.nl

Webmaster

Webmaster
Webmaster@cgkwinschoten.nl

Bezoekadres

Pottebakkerstraat 4
9671 LE  WINSCHOTEN

Diensten elke zondag:

Ochtendienst 9:30 uur
Middagdienst 16:30 uur
Zie agenda voor alle andere activiteiten en/of afwijkende tijden

X

Paswoord vergeten?

Word lid

X