Contact en route

Contactinformatie

Predikant

ds. G. Huisman
predikant@cgkwinschoten.nl

Beamerteam

Albert Kruize
beamerteam@cgkwinschoten.nl

Geluidsteam

Matthijs Mulder
geluidsteam@cgkwinschoten.nl

Coördinator jeugd

Zwier Meerman
jeugdcoordinator@cgkwinschoten.nl

Coördinator Alpha cursus

Bert Moorlag
alphacursus@cgkwinschoten.nl
0597-591023

Diaconie

Jan Wakker
diaconie@cgkwinschoten.nl

Financiën

Zwier Meerman
Penningmeester@cgkwinschoten.nl

Koster

Harm en Janny Joosten
koster@cgkwinschoten.nl
0597-562341

Preekvoorziening

Marieke Blankespoor
preekvoorziening@cgkwinschoten.nl

Scriba

Erik Mulder
scriba@cgkwinschoten.nl
0597-423579

Redactie Contact

Wiebe de Boer
contactblad@cgkwinstoten.nl

Redactie Infoblad

Albert & Marlies Kruize
infoblad@cgkwinschoten.nl
0597-850289

Webmaster

Albert Kruize
Webmaster@cgkwinschoten.nl

Bezoekadres

Pottebakkerstraat 4
9671 LE WINSCHOTEN

Diensten elke zondag:

Ochtendienst 9:30 uur
Middagdienst 16:30 uur
Zie agenda voor alle andere activiteiten en/of afwijkende tijden

X

Paswoord vergeten?

Word lid

X